GTA Online dostane našlapanú motorkársku expanziu!

gta-iv-the-lost-and-damned

GTA IV: The Lost and Damned bol môj hlavný dôvod, prečo som si pred niekoľkými rokmi kúpil svoj Xbox 360. Skvelý príbeh, atmosféra, hudba a hlavne motorky, tak to bol dôvod, prečo bolo TLAD mojou najobľúbenejšou hrou z univerza GTA IV. A teraz to vyzerá, že podobnú atmosféru zažijeme znovu v GTA Online.

Rockstar totiž oznámil novú motorkársku expanziu do GTA Online a vyzerá to, že niektorí hráči (nie, že by som hovoril o sebe), dostanú dôvod konečne si kúpiť GTA V alebo Xbox One. Expanzia, ktorá bola zatiaľ pomenovaná Bikers, ponúkne možnosť založiť si svoj vlastný motorkársky klub. Pridať sa doň môže 8 členov, pričom každý môže mať inú funkciu. Niekto bude prezidentom klubu, niektorí budú nováčikovia.. Veď viete, ako to bolo v GTA IV. Nebude chýbať kopa nových kompetitívnych alebo coop eventov, možnosť kúpiť si svoju vlastnú MC Klubovňu spolu so špecializovaným mechanikom a v neposlednom rade pribudnú nové choppre. Očakávame množstvo tých z The Lost and Damned, ako napríklad môj obľúbený Diabolus. Plus budete musieť plniť rôzne úlohy pre svoj gang, za čo vám bude rásť reputácia. A nebudú chýbať ani boje s konkurenčnými gangami.

GTA Online Bikers DLC

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *