Na HoloLens môžete najnovšie inštalovať aplikácie pomocou hlasu

Microsoft HoloLens

Budúcnosť je teraz. A prepáčte, chalani v Samsungu, že som vám „čmajznul“ marketingový slogan, ale výstižnejšie slová ma nenapadli. Microsoft totiž updatoval HoloLens o možnosť sťahovania a nakupovania aplikácií hlasom.

To znamená, že an orientovanie sa vo Windows Store pre HoloLens už nebude treba používať gestá. Stačí len, aby sme začali používať hlasové príkazy podobné tým, ktoré využíva Cortana. Vlastne, ak mám byť úprimný, tak si myslím, že táto novinka využíva rovnaké rozhranie ako inteligentná asistentka. Po novom, keď má užívateľ záujem o stiahnutie alebo nákup nejakej aplikácie, jednoducho stačí povedať patričný príkaz a názov danej aplikácie, po ktorej túžite. Táto vychytávka sa dostane pravdepodobne aj do spotrebiteľskej Consumer verzie headsetu. Tá sa bude predávať pochopiteľne za nižšiu cenu, než 3000-dolárová Developer edícia.

HoloLens

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *