Crackdown 3 má konečne dátum vydania

Crackdown 3

Drvivá väčšina hráčov v sobotu upriamila svoju pozornosť na PlayStation Experience, kde Sony predstavilo nové hry pre PlayStation. Medzitým Microsoft organizoval charitatívny livestream.

Počas neho dokázal Microsoft vyzbierať od divákov 18 000 dolárov pre charitu ExtraLife. Počas spomínaného livestreamu sa dostalo aj na otázky o sérii Crackdown. Či sa na Xbox One niekedy dostanú prvé dva diely? Aj keď to nebolo priamo potvrdené, existuje šanca, že sa ich dočkáme. Jorg Neumann z Microsoftu povedal, že “pracujú na veciach”, čo môže znamenať, že Microsoft chce sprístupniť predošlé diely cez spätnú kompatibilitu. Z odpovede však nie je vylúčený ani remaster ako v prípade Halo Wars.

No a nakoniec tu máme užitočné info o Crackdown 3! Už sa špekulovalo, či hra nebola náhodou zrušená. Teraz máme potvrdené, že sa na hre ešte stále pracuje a že vyjde zrejme na jeseň/podzim 2017. Hra vyjde teda ešte na klasický Xbox One, neskôr bude podporovať Project Scorpio. Na ňom hra pobeží v 4K rozlíšení. Ešte stále pritom platí, že hra bude využívať cloud. V multiplayeri, kde bude dochádzať k obrovskej deštrukcii, bude fyzikálne počítať Microsoft Cloud. Následne sa tieto výpočty budú streamovať hráčom do konzol a na obrazovke sa zobrazí finálny výsledok. Hra tiež bude podporovať Xbox Play Anywhere.

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *