Watch_Dogs 2 ukazuje prvé DLC, T-Bone Content Bundle

Watch_Dogs 2

Watch_Dogs 2 je jedna úžasná hra a aj keď vyšla pred mesiacom, ešte stále ju hrám po boku iných titulov, ktoré recenzujeme. Ubisoft teraz predstavil prvú expanziu, ktorá nesie názov T-Bone Content Bundle.

Hráči už môžu tušiť, že je tento balíček inšpirovaný T-Bonom. Hipísácky hacker je Marcusovým idolom a táto expanzia ho určite poteší. Jedná sa o menší balíček, ktorý sprístupňuje hráčom jeho oblečenie a obohacuje hru o dve nové vychytávky. Konkrétne o T-Bonov upravený školský autobus, s ktorým môžete rozpútať peklo v uliciach San Francisca. Expanzia tiež ponúka novú Co-op výzvu Mayhem, v ktorej sa postavíte proti novej, pokročilej taktickej jednotke Grenadier. Plus bude dostupný nový T-Bone Chaos Event a to po dobu 4 týždne. Začína už 19. decembra/prosince a počas neho obdržia hráči novú, tématickú výzvu každý týždeň. Tieto výzvy sú dostupné cez Ubisoft Club a.k.a. cez Uplay. Tento event dáva všetkým hráčom príležitosť získať nové peniaze do hry, ako aj unikátne odmeny ako napríklad tašky a skiny pre autá.

Event je dostupný pre všetkých. Ak ide o nové DLC, tam si Sony bohužiaľ zaplatilo mesačnú exkluzivitu. Expanzia vychádza na PS4 ešte tento mesiac, 22. decembra, no na Xbox One a PC dorazí až 24. januára/ledna. V podstate dostaneme vyladenú verziu.

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár