Snakebyte predstavuje kolekciu doplnkov pre Nintendo Switch

Snakebyte Nintendo Switch Case

Ako viete, že je váš produkt nádejný? Jednoducho. Ešte ani nevyšiel a už preň vychádza prvé príslušenstvo. Aj takýmto triumfom sa môže pochváliť ambiciózne Nintendo Switch.

Konzola bude formálne predstavená o pár dní, no prvé doplnky pre ňu boli predstavené už teraz. Ako inak, na veľtrhu CES v Las Vegas, kde okrem takýchto zaujímavostí boli ukázané aj poriadne hovadiny. Napríklad L’Oréal a Withings predstavili smart kefu na vlasy, niekto predstavil topánky s Bluetooth (len si predstavte ten smrad topánok napichnutých na nabíjačku) a hoci fyzikálne zákony vravia, že elektroniku by ste nemali používať pri styku s vodou, tak niekto predstavil inteligentnú sprchu.

Našťastie však veľtrh CES nebol len o absurditách, ale aj o skutočne zaujímavých veciach. Prekvapil nás systém routerov Velop od Linksys a tiež sme zvedaví na to, čo chce predstaviť Nissan. Ten dnes totiž plánuje predstaviť niečo, čo súvisí s Cortanou. A teraz tu máme pekné príslušenstvo od firmy Snakebyte pre Nintendo Switch.

Snakebyte Foldable Headset for Nintendo Switch

Tá na veľtrhu predstavila hotovú kolekciu doplnkov, s ktorými bude hranie na Nintende príjemné. Prvou novinkou je Snakebyte Foldable Headset. Myslím, že netreba popisovať, čo to je. Slúchadlá s extrémne jednoduchým designom obdržali 40mm meniče a ako bonus sa dajú zložiť, čím ušetria miesto pri prenášaní. Narozdiel od môjho headsetu pre PSP, ktoré som takto zlomil 🙁.

Novinkou číslo dva od nemeckého výrobcu je Nintendo Switch Starter Kit. Podobne ako iné starter kity na trhu, aj tento ponúka kolekciu užitočných doplnkov za prijateľnú cenu. V prípade Switchu tento balíček zahŕňa prenosné púzdro (ktoré ale mohlo byť krajšie), chrániče na analógy, ochrannú fóliu na displej, handričku, menšie štupľové slúchadlá a ešte jeden obal. A krabičku na prenášanie svojich hier. Ten nám zároveň ukazuje, na akých cartridgoch sa budú nachádzať hry pre Switch.

Snakebyte Nintendo Switch Starter Pack

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár