Phil Spencer: Project Scorpio predstavíme, keď bude pripravený

PR stratégia je dôležitá, no Phil Spencer ju nevidí za prioritu. Ako odpovedal na svojom Twitteri, jeho prioritou nie je „vyhrať“ E3, ale ukázať Project Scorpio, až bude hotový.

Phil Spencer takto zareagoval na otázku jedného fanúšika, ktorý sa ho opýtal, či uvidíme Project Scorpio až na E3 alebo uvidíme už niečo skôr. Podľa Spencera však nie je dôležité, či bude konzola predstavená skôr. „Spokojnosť s produktom prekonáva všetko, dôvera v značku je dôležitá. Nesústredím sa na PR výhry,“ povedal doslovne vo svojom tweete. Samotná konzola by mala mať aj v spotrebiteľskej verzii rovnaký výkon, aký Microsoft oznámil na E3, teda výkonný 8-jadrový procesor, grafickú kartu so 6TFLOP výkonom a operačnú pamäť s prenosovou rýchlosťou do 320GB/s. Viac nám však k hardvéru neodhalili a tak sa môžeme opierať jedine o AMD, ktoré propagovalo Scorpio pri predstavení procesorov Ryzen a grafík Vega.

Čo sa týka hier, tak Phil Spencer síce neoznámil žiadne nové tituly, ktoré budú naplno využívať výkon Project Scorpio, ale vraví, že tímy, ktoré vyvíjajú hry pod hlavičkou Microsoft Studios, majú skvelý progres s prípravou titulov. Len po zrušení Scalebound treba dúfať, že už nebudeme počuť žiadne negatívne správy o exkluzivitách.

Project Scorpio

via VG247

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *