Deals with Gold – Forza a Návrat do budúcnosti

Forza Motorsport 5

Ďalší utorok a ďalšie Deals with Gold. Tentoraz je headlinerom Forza na Xbox One, Omerta pre Xbox 360.

Ponuka zliav na tento týždeň je opäť menšia, no je tu zopár záležitostí, ktoré môžu potešiť. Prevládajú pritom DLC pre Forzu Horizon 2 a 3, dostupný je tiež balíček s dvomi hrami – Horizon 2 a Motorsport 5 – za polovičnú cenu. Takou zaujímavosťou je hra Back to the Future: The Game, ktorá vyšla pri príležitosti 30. výročia prvého filmu. O čom bude hra, asi netreba vysvetľovať.

Okrem toho nájdeme v zľave niekoľko menej známych titulov a dokonca je v zľave konečne aj základný Rocksmith 2014 Edition pre Xbox One. Z nejakého dôvodu označený ako Remaster. Čo mňa osobne zaujalo, je hra Infinite Air with Mark McMorris, ktorá vyšla len krátko pred Steep a tak nejak sa mu snažila hádzať kamene pod nohy. Infinite Air som ešte nehral a tak je otázkou, či sa mu to hádzanie kameňov pod nohy podarilo, alebo Steep jeden zdvihol a hodil ho konkurentovi do tváre. A nakoniec je tu jedna hra, o ktorej sme už párkrát mohli počuť – Song of the Deep.

XBOX 360

Nejaké tie zľavy sú dostupné aj pre Xbox 360. Nie je ich veľa a drvivú väčšinu z nich tvorí Omerta a všetky DLC pre ňu. Ale je tu aj Farming Simulator, Mars: War Logs a opäť BTTF. Výhodou je, že všetky zlacnené hry dostali 75% zľavu, kým dodatky pre Omertu sú s 50% zľavou.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *