„Krstný otec“ GTA teasuje ultimátnu hru Everywhere

Everywhere

Len pár dní dozadu sme sa dočítali, že si bývalý „krstný otec“ GTA otvoril niekoľko nových štúdií. Sotva sme sa dozvedeli, čo jednotlivé firmy robia a už tu máme jedno oznámenie priamo od toho najvyššieho.

Les Benzies začal odhaľovať detaily o svojej novej hre, ktorá by mala byť niečím úplne iným, než série GTA a Red Dead, za ktoré mu všetci vďačíme. Benzies vraví, že jeho nový projekt má posunúť hry na úplne novú úroveň a dokonca že by mohli definovať úplne nový žáner. Ako sme už spomenuli v predošlom článku, tak jedna z firiem, ktoré Benzies založil, sa orientuje výhradne na virtuálnu realitu. Dokonca by nemala vyvíjať len softvér, ale aj hardvér.

A práve s touto firmou, VR-Chitect Limited, bude úzko súvisieť projekt Everywhere. Má to byť hra, ktorá by mohla poriadne skomplikovať život GTA Online, pretože táto hra bude v skutočnosti služba. Teda, bude to hra a služba v jednom. Cieľom je, že Everywhere bude hra, ktorá by mala neustále rásť a vyvíjať sa. Vlastne to znamená, že nebude žiadne pokračovanie, bude len jedno jediné Everywhere. Cieľom je dotiahnuť hru do takej úrovne, že jej možnosti budú prakticky podobné možnostiam, aké máme v bežnom svete. Trochu z toho cítime virtuálnu realitu a lá Matrix.

Pritom to vyzerá, že hra poteší Amazon, pretože bude mať integrovaný Twitch, ako aj služby GameLift, Amazon Web a dokonca využije herný engine vyvinutý týmto veľkým predajcom. No tak neostáva nám nič, než popriať Benzovi čo najviac šťastia a nech tento projekt dopadne čo najlepšie.

Leslie Benzies

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *