Snake Pass je ďalšia klasika, ktorú si obľúbite

Snake Pass

Poslednou dobou mám pocit, že rok 2017 je akýmsi rokom nostalgie, pretože vidíme množstvo vecí, ktoré čaká comeback. Vráti sa Crash Bandicoot, vráti sa Nokia 3310 a vráti sa aj legendárny Hadík. Je však iný, než aký sa hrával na 3310-ke.

Novinka Snake Pass je totiž plne v 3D a z pohľadu podobného tomu, aký poznáte z GTA. S tým pribudne aj úplne nová schéma levelov, ktoré už nie sú len o zbieraní „bodov“, ale aj o interakcii so svetom ako takým. Skrátka, sú tu obsiahnuté puzzle prvky, ktoré v tradičných hadíkoch nikdy neboli, čo obohatí herný zážitok. Hra by mala ponúkať 15 levelov, teda o 50% viac, než koľko mal originál. Okrem toho hra ponúka aj druhú hraciu postavu, kolibríka. Je však zrejme jediný, ktorého hadík nezožerie.

Hra ako taká vychádza na viacero platforiem vrátane Xbox One, Windows 10 a Nintendo Switch. V prípade prvých dvoch bude tiež podporovať Play Anywhere, čo je celkom pekná správa. Snake Pass od štúdia Sumo Digital vychádza na Xbox Store už 29. marca/března 2017.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár