Porsche Design ukazuje svoj Book One s Windows 10

Porsche Design Book One

Minulotýždňový veľtrh MWC bol zameraný hlavne na mobilné zariadenia, no objavili sa tu aj nejaké tablety. Samsung tu predstavil nový Galaxy Tab Pro a Galaxy Book, dvojicu zariadení s Windows 10, ktoré v podstate konkurujú Surface. Prekvapením bol však Porsche Design Book One.

Dizajnérska skupina Porsche Design sa rozhodla prejsť z diskov a mobilov aj na náročnejšiu techniku a hneď na úvod tu majú 2v1. Hovoria o ňom, že to je prvý convertible + detachable počítač na svete, no pri všetkej úprimnosti sa necítim byť ohúrený. Ohúrila ma skôr výbava pod kapotou, respektíve pod hliníkom: Core i7-7500U, 16GB RAM a 512GB SSD (no dobre, mohlo byť viac). A čo by to bol za hybrid/tablet/prvýconvertibleadetachablenasvete, keby nemal displej. Tento má 13.3-palcový dotykový IPS panel s rozlíšením 3200 x 1800 pixelov. Veľmi slušné.

No a pokiaľ ide o cenu, tak ani tento Porsche Design nie je lacný. Zariadenie stojí 2 795€ v Nemecku, takže je určené len pre veľmi úzku cieľovú skupinu.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár