Do Destiny 2 si prenesiete len vzhľad svojej postavy

Destiny

Pri onlinovkách by sa dalo čakať, že po vydaní nového dielu si zachováte svoj progress, ale to u Destiny 2 neplatí.

Bungie na svojom blogu potvrdilo, že Destiny 2 znamená reštart a vaša postava v tomto dieli začne pekne krásne od začiatku, od levelu 1. “Pokračovania znamenajú začiatok nového dobrodružstva pre každého hráča, prinášajú nové svety, rozprávajú nové príbehy, prinášajú nové schopnosti a loot a veľa ďalšieho. To nás presvedčilo spraviť niečo, čo poslúži záujmom hry aj hráčov.”

Potvrdili, že do Destiny 2 sa neprenesie hráčom žiaden obsah, no budete ho mať stále dostupný v pôvodnom dieli. Jediná vec, ktorú si vaša postava po prechode do Destiny 2 zachová, je jej vzhľad, pokiaľ sa tak rozhodnete. Podmienkou však je, aby ste v prvom dieli mali aspoň level 20 a dokončili misiu Black Garden. Hra však na vás ako na veterána myslí a po prechode do dvojky budete označení špeciálnym symbolom, ktorý symbolizuje vašu lojalitu k sérii.

Nakoniec Bungie plánuje ešte jeden posledný event, čím zakončí trojročnú púť prvého Destiny. Tento event nesie meno Age of Triumph a viac sa k nemu dozvieme v stredu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *