Middle-Earth: Shadow of War podporuje Xbox Play Anywhere a Project Scorpio

Middle-Earth Shadow of War

Môžeme povedať, že Middle-Earth: Shadow of War je prvá ohlásená hra pre Project Scorpio. Nová konzola síce ešte nebola odhalená, no už teraz máme oficiálne potvrdené, že nové dobrodružstvo zo sveta LOTR využije hardvér Scorpia vo svoj prospech.

Tím Xbox zároveň potvrdil, že Middle-Earth: Shadow of War bude podporovať Xbox Play Anywhere a stáva sa tak ďalšou third-party hrou, ktorá využije tohto programu. Vďaka nemu si vlastne hráči, ktorí si Shadow of War kúpia digitálne, môžu bez ďalších poplatkov zahrať na svojom Xboxe aj na Windows 10. V správe je zároveň potvrdené, že Play Anywhere program platí aj pre Project Scorpio, kde hra pobeží vo vyššom rozlíšení a zrejme aj s vylepšenou grafikou. Inak si nevieme vysvetliť, že Microsoft takto explicitne oznamuje podporu pre Scorpio, ktoré ešte nebolo poriadne predstavené.

Pokiaľ by Project Scorpio ponúkal rovnaké možnosti ako PS4 Pro, mohlo by to znamenať, že si budeme môcť hru prispôsobiť podľa potreby. V prvom prípade by hra mohla pobežať v natívnom 4K s grafickými detailami na úrovni Xbox One. V druhom prípade by hra mohla bežať vo Full HD 60fps s kvalitnejšou grafikou, na úrovni PC.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *