Monolith odhalili nové detaily o Xbox One X verzii Shadow of War

Middle-Earth Shadow of War

Štúdio Monolith sa v novom rozhovore pre GamingBolt podelilo o nové informácie spojené s ich novou hrou Middle-Earth: Shadow of War. Táto hra bola prvou potvrdenou pre Xbox One X, pričom beží v natívnom 4K.

Hra momentálne beží pri 30fps, Monolith sa ale neštíti oodmknutia vyššieho frameratu v prípade, že ostane nejaký výkon nazvyš. „Snažíme sa posunúť grafiku k limitom. Hra dnes beží veľmi stabilne pri 30fps. Sem-tam testujeme, či nemôžeme ísť vyššie. Ale inak sa to hrá dobre. Pri 30fps nemá problémy a väčšinu výkonu chceme smerovať na 4K a HDR,“ povedal Bob Roberts, vedúci dizajnér hry.

No aj keď si hráči na One X hru neužijú pri 60fps ale len pri 30fps (ako doteraz), tak ich čaká jedno milé prekvapenie. Hra má veľmi rýchle načítavacie časy na Xbox One X. Kým na pôvodnej konzole je to záležitosť pár minút, na One X pár sekúnd. Pri tom, aké veľké svety má táto hra, to je úspech.

Štúdio tiež potvrdilo, že Shadow of War nevyjde na Nintendo Switch. Dôvodom je, že sa dnes sústredia hlavne na ostatné platformy. Jednou z nich je pochopiteľne Xbox One X, kde vývojári rozbehli hru za menej ako deň.

via GamingBolt (#2)

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Škoda, že mně neoslovil příběh, bojovat po boku skřetů se mi vážně nechce…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *