The Elder Scrolls Online spojí na Xbox One X to najlepšie z PS4 Pro verzie

The Elder Scrolls Online Morrowind

Ďalšou hrou, ktorú si hráči už onedlho vychutnajú v 4K rozlíšení, budú The Elder Scrolls Online. Len nedávno sa hra dočkala veľkého datadisku Morrowind a onedlho ju čaká update, ktorý pripraví pôdu pre Xbox One X.

Štúdio Zenimax Online už stihlo k tejto verzii potvrdiť rozlíšenie, framerate a dokonca nejaké vychytávky. V princípe bude táto verzia kombinovať to najlepšie z možností, ktoré ponúka PS4 Pro samostatne. Tam majú totiž hráči na výber z dvoch grafických nastavení.

  • Prvou možnosťou je, že ich hra pobeží v natívnom 4K 30fps.
  • Druhou možnosťou je, že hra pobeží v 1080p s lepšími vizuálnymi efektami. Presnejšie odrazy vody, tiene a zatienenie okolím (ambient oclussion)

Na Xbox One X ale hra pobeží v natívnom 4K pri 30fpss vylepšenými vizuálnymi efektami. Inak povedané, bude to najlepšia konzolová verzia hry, ktorá bude dostupná na trhu. Vo vzduchu však visí aj otáznik nad 60fps framerate. Štúdio totiž momentálne počíta s 30fps, no je otvorené možnostiam. Hra taktiež podporuje HDR.

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár