Pokémon a Animal Crossing sa spoja v novej Xbox exkluzivite Ooblets

Ooblets Game

Dnešnej generácii konzol tak nejak chýba dostatok detských hier a skôr sa zdá, že je Xbox One orientovaný na staršie publikum. To sa však začína pomaly meniť, keďže tento rok vyjdú Cars 3 a budúci rok pre zmenu hra Ooblets.

Je to v podstate mix toho najlepšieho zo sérií Pokémon a Animal Crossing. Od pokémonov si Ooblets prevzali chytanie, liahnutie a bojovanie príšeriek. Pohybujú sa však po svete a nečakajú vás v pokéballoch alebo v profesorovom počítači. Aj keď možno tu bude nejaká možnosť ako zabezpečiť, aby s vami nechodilo 60 rôznych potvor. Po vzore hry Animal Crossing pre zmenu môžeme vidieť žijúce mestečko s rôznymi questami a farmárčenie, ktoré bude tiež dôležitou súčasťou hry Ooblets. Takže vlastne tu spojili sily dve značky Nintenda a do istej miery aj Farmville/Harvest Moon a môžeme očakávať, že to bude jedna milá oddychová hra.

Na hru si však ešte nejaký čas počkáme. Hra od štúdia Glumberland vychádza až v roku 2018. Čo nás ale môže tešiť, je, že vychádza exkluzívne pre Xbox One a Windows 10 s podporou Play Anywhere. Za zmienku tiež stojí, že to bude čisto singleplayerovka, multiplayer dostane možno niekedy v budúcnosti.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *