Už budúci týždeň sa môžete zúčastniť zvrátenej relácie v The Culling pre Xbox One

The Culling Logo

Hra, ktorá bola oznámená na Xbox One a rovno s Play Anywhere podporou, The Culling, sa bude dať konečne stiahnuť. Zatiaľ však bude v Preview programe.

The Culling bolo oznámené ešte minulý rok, kedy sa hra dostala do Steam Early Access programu. O Xbox verzii sa toho vedelo ešte menej a zdalo sa, že hra bola oznámená s vydaním v nedohľadne. Našťastie, vývoj PC verzie úspešne napreduje a nastal čas, aby sa začalo poriadne makať aj na Xbox verzii.

Je to vlastne taký survival so šokantným pozadím. Vaša postava je jedným z viacerých súťažiacich vo zvrátenej televíznej relácii, ktorá trvá 25 minút a diváci majú možnosť vidieť, ako lootujete, zbierate veci, získavate náboje a zbrane všeho druhu a nakoniec – sa medzi sebou zabíjate. Pričom keď niektorá postava zomrie, tak zomrie nastálo. Žiadne respawny.

Hra bude dostupná na stiahnutie v Xbox Store už 2. júna/června. Podobne ako pri iných Preview tituloch, aj tento bude mať bezplatné demo a spoplatnenú plnú verziu. Na skutočnú plnú verziu si ešte nejaký čas počkáte, no aspoň vás zahreje pri srdci pocit, že ste podporili vývoj.

 

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár