Cuphead ostáva konzolovou exkluzivitou pre Xbox One, časom možno dorazí na Mac

Cuphead

Cuphead svoj pôvodný plán vydania nestihol a hra bola odložená až na tento. Vďaka svojej ikonickej grafike sa však na hru nezabudlo a fanúšikovia ju stále očakávajú.

Hra vychádza exkluzívne na Xbox One a Windows, podobne ako mnohé ďalšie exkluzívne tituly od Microsoftu a jeho partnerov. Vývojári zo štúdia StudioMDHR však priblížili svoje plány do budúcna a potvrdili, že hra vyjde aj na Steame. Okrem toho sa hra dočká vydania na GOG. Časom tiež chystajú vydať hru na Mac a neskôr možno, len možno, dorazí na Linux.

Cuphead samotný je animovanou hrou z pohľadu zboku, kde sa hráči postavia množstvu bossov. Jedinečný vizuál sa inšpiruje prvými Disneyovkami z 30. rokov minulého storočia. Vlastne, mala vyjsť minulý rok, aby stihla významné výročie. Titul kvôli tomu ponúka pozoruhodné množstvo detailov – ručne kreslené animáciemaľované pozadiapôvodné jazzové nahrávky.

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *