Čo všetko ponúkne Minecraft s novým prebalom?

Minecraft

Už krátko po E3 sme si všimli, že Microsoft updatoval prebal pre jednu zo svojich najdôležitejších hier – Minecraft. Nový obal totiž začal okamžite teasovať zmeny, ktorých sa dočká Minecraft v blízkych mesiacoch, vrátane podpory pre Xbox One X.

Tento nový obal upozorňuje na zmeny presne podľa formátu, ktorý Microsoft prezentoval pred dvomi mesiacmi. Teda v pravej hornej časti prebalu sa nachádza informácia o podpore HDR4K Ultra HD na Xbox One X. Čo však už Microsoft k novému packagingu neoznámil, je, že obsahuje kolekciu DLC balíčkov a predáva sa pod novým označením.

Sada obsahuje Super Duper Graphics Pack, okrem neho ešte balíčky Natural Texture PackBiome Settlers Skin PackBattle and Beasts Skin PackCampfire Tales Skin Pack.

Celé sa to v konečnom dôsledku volá Minecraft (Super Duper Graphics Edition) a začne sa to predávať 7.11.2017 – teda v deň vydania Xbox One X. Dovtedy sa už samozrejme bude jednať o novú edíciu Minecraftu, ktorá sa líši od tej súčasnej. Momentálne totiž hra na Xbox One beží na vlastnom engine, čoskoro by ho však mala nahradiť verzia bežiaca na Bedrock Engine, na ktorom už beží verzia pre Windows 10, Android, iOS a Gear VR. Zároveň pribudne podpora pre cross-platform multiplayer.

 

Minecraft Xbox One 2017 Cover

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. StriderCZ píše:

    Jedna z must have her na jakékoliv herní platformě. Už se na něj těším….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *