Microsoft začal omylom prijímať predobjednávky na ReCore Definitive Edition

ReCore Definitive Edition

ReCore Definitive Edition malo byť zrejme jedno z prekvapení na Gamescome, nakoniec sme sa o hre dozvedeli všetko ešte predtým, než konferencia vôbec odštartovala. Teraz už vieme aj cenu a dátum vydania, Microsoft hru omylom zverejnil v Store.

Podľa oficiálneho popisu vyjde ReCore (Definitive Edition) už 29. augusta/srpna na Xbox One za cenu len 19,99€. Bude sa teda predávať len za polovičnú cenu oproti pôvodnej edícii, ktorá bola kritizovaná pre svoju nedokončenosť. Finálna edícia hry však bude dokončenejšia (a možno úplne hotová). Okrem toho, že si hráči užijú zábavu s novým T8-NK corebotom, môžu sa tešiť na nové dobrodružstvo Eye of Obsidian, ktoré predĺži gameplay.

Súčasná krabica hry potvrdzuje vylepšenia pre Xbox One X, ako aj podporu HDR. Čo je ale trochu zvláštne, je chýbajúca podpora 4K rozlíšenia na novej konzole. Môže to znamenať, že ReCore na One X nebude bežať v 4K rozlíšení. Môže to byť ale len dočasný stav. Uvidíme.

ReCore Definitive Edition MS Store

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    myslím, že žiadny omyl o nieje

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *