theHunter: Call of the Wild pobeží na Xbox One X v horšej kvalite, než na PS4 Pro!

TheHunter Call of the Wild

Keď má niečo vyšší výkon, zrejme by ste očakávali, že tu hry budú bežať lepšie, že? No, väčšina hier na Xbox One X skutočne pobeží v lepšej kvalite než na PS4 Pro, ale štúdio Avalanche sa pri svojej loveckej hre theHunter: Call of the Wild rozhodlo inak.

Štúdio Avalanche, mimochodom tvorcovia série Just Cause 3, sa rozhodli, že ich lovecká hra pobeží v 900p pri 30fps na Xbox One X. Vlastne, vývojári ani nechystajú podporovať Xbox One X.

Zarážajúce ale v tom prípade je, že PlayStation 4 Pro verzia hry bude vylepšená a pobeží v 1260p, pričom rozlíšenie ostane rovnaké. Samozrejme, toto sa nestretlo zrovna s veľkým pochopením u hráčskej komunity, kde je vidieť, že vývojári (alebo Sony?) jednoducho plánujú obmedzovať hardvér, ktorý ponúka 40% vyšší výkon oproti platforme, kde sa hra dočká zvýšenia kvality.

via GeneracionXbox.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. rado píše:

  tak to nekúpim. 🙂

 2. KoubecX píše:

  To jsou hovada 🙂

 3. Danny píše:

  Nj malý studio tak se dá lehce podplatit.. ? Stejně tenhle typ her nevedu takže pohoda

 4. StriderCZ píše:

  Tento typ her není nic pro mně. Myslím si, že zejména u Američanů s touhle politikou moc nepochodí. Tenhle typ her (aspoň co jsem četl) se často prodává jako příloha k vybavení, nábojům v obchodech s loveckými potřebami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *