Prvá expanzia Destiny 2: Curse of Osiris nás vyšle na Merkúr

Destiny 2 Curse of Osiris Expansion

Destiny 2 zažíva svoj prvý víkend, no už teraz máme prvé informácie k pripravovanej expanzii s poradovým číslom 1: Curse of Osiris.

Prvá z dvoch expanzií, ktoré vyjdú behom nasledujúcich mesiacov a rozšíria univerzum Destiny 2 o ďalšie hodiny hrania. Tomu napomôže aj nová lokalita – Merkúr. Presnejšie pribudne nová lokalita Infinite Forest, kde na nás čaká dvojica úloh. Hlavnou bude odhaliť tajomstvá Osirisu a zabrániť temnej budúcnosti, ktorá by inak ľudstvo čakala. No a druhou úlohou bude napraviť vzťahy medzi legendárnym Warlockom a jeho najlepšou študentkou – Ikorou Rey.

S novou expanziou samozrejme nepríde len rozšírenie príbehu, ale pribudnú nové adventúry, PVP arény a nové co-op aktivity, ktoré si zahráme v partiách s kamarátmi. Potešujúcou novinkou budú aj nové tematické zbrane, brnenia a ďalšie doplnky pre postavy. O novej expanzii vieme tak veľa vďaka úniku v Xbox Store, kde sa objavili tieto informácie o expanzii, ktorá vychádza nevedno kedy.

Momentálne sa dá získať len kúpou Season Passu za 35€.

Destiny 2 Expansion I

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *