PlayerUnknown’s Battlegrounds nebude využívať vodu zo Sea of Thieves

PlayerUnknown's Battlegrounds
Brendan Greene sa ešte v septembri/září nechal vypočuť,  že by PlayerUnknown’s Battlegrounds mali obdržať technológiu vody, ktorú nájdeme v Sea of Thieves. Uplynuli dva mesiace a vyzerá to, že tento plán definitívne padol.

V novom rozhovore totiž Greene povedal, že sa k tejto veci nevyjadril dostatočne jasne. Vo vtedajšom rozhovore povedal, že si nevie vynachváliť spoluprácu s Microsoftom a jeho štúdiami a že vďaka tomu má prístup napríklad k technológii vody, ktorú môže použiť v PUBG celkom zadarmo.

V novom rozhovore pre GameReactor však povedal, že implementovať technológiu zo Sea of Thieves je neskutočne náročné pre štúdio. Hry totiž využívajú odlišné enginy a pokiaľ by sa mala v PUBG objaviť voda od Rare, vyžadovalo by to obrovské zmeny v základnom kóde hry. Brendan Greene sa tiež nedávno vyjadril, že hra má príbeh a dokonca sa zvažovalo nad singleplayerovou kampaňou, z čoho ale tiež padlo.

via GameReactor

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár