Agents of Mayhem už podporuje Xbox One X, prináša viacero vylepšení

Agents of Mayhem
Štúdio Volition sa už skôr vyjadrilo k podpore Xbox One X v ich novej hre Agents of Mayhem. Prehlásili, že hra bude využívať dodatočný výkon, ale nie na vyššie rozlíšenie. Zamerá sa skôr na ostatné aspekty hry vrátane hustoty zaľudnenia.

Update už vyšiel a viacmenej dodržal presne to, čo tvorcovia sľúbili pred pár mesiacmi. No predsa len tu nájdeme jeden milý bonus: hra obdržala podporu HDR a vyššie rozlíšenie – 1440p. Nie je to síce natívne 4K, hra však využíva oproti pôvodnej verzii dvojnásobok pixelov. Obzvlášť sa potom potešia majitelia 1440p monitorov, keďže konzola dokáže natívne renderovať obsah v tomto rozlíšení.

Okrem toho došlo k spomínaným vizuálnym a kvalitatívnym vylepšeniam. Častice sa teraz renderujú v plnom rozlíšení, nie v polovičnom; hra odteraz využíva vysokokvalitné LOD modely bez ohľadu na vzdialenosť, obdržala tiež vysokokvalitné tieňové mapy a aj volumetrická hmla má vyššiu kvalitu. K tomu pribudli kvalitnejšie odlesky a maximálny počet civilistov na scéne sa zvýšil zo 40 na 60.

Aktualizácia tiež prináša novú zbraň pre vozidlá, opravy achievementov, opravy chýb a vylepšenia gameplayu.

Agents of Mayhem

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *