Tvorcovia Forzy Horizon vyvíjajú akčnú RPG v otvorenom svete

Že niekoľko rokov po sebe vyvíjate jeden žáner hry, neznamená, že nemáte schopnosť vytvoriť niečo iné. A keď vám ide optimalizácia perfektne, je to dôvod, prečo vám dá investor zelenú v novom projekte.

Štúdio Playground Games totiž potvrdilo, že vyvíja novú akčnú open-worldovú RPG v otvorenom svete. Má sa jednať o veľký titul, v ktorom chcú tvorcovia využiť svoje zručnosti s vytváraním obrovských herných svetov, na akých jazdíme vo Forze Horizon. Na tejto sérii bude štúdio tiež pokračovať a zrejme nie sme ďaleko od pravdy, keď povieme, že už budúci rok budeme počuť o Forze Horizon 4. Štúdio totiž expanduje, naberá nových pracovníkov a práve tých sa rozhodlo rozdeliť na dva tímy, kde každý pracuje na vlastnej hre. A samozrejme môžeme čakať, že hra bude dostupná exkluzívne pre Xbox One a Windows 10, keďže toto štúdio patrí pod Microsoft.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *