Games with Gold na december prinesú Warhammer a Návrat do budúcnosti

Games with Gold
Microsoft tento týždeň oznámil ponuku Games with Gold na posledný mesiac roka, december. Aj keď pôjde o posledný mesiac v tomto roku, žiadne vianočné prekvapenie netreba čakať – opäť získame štyri hry, z toho dve výhradne pre Xbox One a ďalšie pre Xbox 360 so spätnou kompatibilitou.

Hneď na začiatku mesiaca sa bude dať Warhammer: End Times – Vermintide. Hra s dlhým názvom v sebe ukrýva ďalšiu hru z prostredia Warhammer 40,000 od Games Workshop. Teraz to však nie je stratégia, ale kooperačná first-person strieľačka na spôsob Left 4 Dead. Teda inak povedané je to hra s príbehom, ktorú si užijete najviac práve v partii.

Radostnou správou pre majiteľov Xbox One X je tiež skutočnosť, že hra obdržala podporu pre Xbox One X. Hra podporuje natívne 4K rozlíšenie, má vylepšený aliasing a tiene, detailnejšie textúry a ostrejší obraz. Výkonnejší procesor tiež zaručí stabilnejší framerate. Hra ale nemá podporu HDR – tá sa objaví až v pokračovaní, ktoré vyjde budúci rok.

Games with Gold December 2017

Ďalšou hrou pre Xbox One bude Back to the Future: The Game (30th Anniversary Edition) od štúdia Telltale Games. Ako sa dá od tohto štúdia čakať, Návrat do budúcnosti je opäť príbehovou klikačkou, kde hráči občas spravia niečo viac, než len vyberú odpoveď. V dobrodružstve samozrejme uvidíme ikonické postavy – Martyho, Doca – a samozrejme časový DeLorean. Pokračovanie sa odohráva krátko po treťom filme a teda pokračuje v príbehovej línii série.

Pre Xbox 360 a vďaka spätnej kompatibilite aj pre Xbox One bude dostupný rytmický titul Child of Eden od tvorcu klasiky Rez, Tetsuya Mizuguchi. Druhá časť mesiaca sa pre zmenu bude niesť v duchu rozbaľovania darčekov a akčného dobrodružstva Marlow Briggs and the Mask of Death. Jedná sa o arkádovú exkluzivitu z dielne Microsoft Studios, ktorá kombinuje akciu z hollywoodskych filmov, rezačku z God of War a prostredia z Lary Croft. Napriek tomu, že bola kritizovaná, mala veľmi slušný komerčný úspech – vygenerovala až 45 miliónov dolárov.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Harbi píše:

    Nic moc teda no …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *