Mixer umožní streamovať hry z iPhonu a iPadu

iPhone X Mixer
Microsoft to myslí s expandovaním služieb Xbox mimo svoju platformu vážne. Vďaka novej aktualizácii totiž budú môcť majtelia zariadení s iOS 11 alebo novším streamovať mobilné hry priamo zo svojho iPhonu alebo iPadu.

Streamovať hry z iPhonu alebo iPadu bude možné vďaka aplikácii Mixer Create, ktorá je dostupná už teraz na stiahnutie zadarmo z App Storu. Podmienkou však ostáva iOS 11, pretože ten priniesol nové rozhranie ReplayKit, ktoré zabezpečuje v hrách podporu DVR a streamovania. A tým sa zároveň dostávame k druhej podmienke, ktorú musia spĺňať hry, aby sa dali streamovať z iOS na Mixer. Hry totiž musia mať vstavanú podporu tohto rozhrania, bez neho totiž streamovanie obrazovky nebude fungovať. Funkcia je aktuálne dostupná len v testovacej verzii appky, ktorú možno získať cez službu TestFlight.

Mixer Create
Mixer Create
Price: Free

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *