Nový Tomb Raider je na ceste!

Shadow of the Tomb Raider
Prvé zmienky o novej časti Tomb Raider sme videli už minulý rok, keď istý užívateľ v metre odfotil prezentáciu na počítači pracovníka Eidosu. Tam sme vôbec prvýkrát videli koncept logo pre Shadow of the Tomb Raider, ktorý by mal byť ďalšou hrou.

Či je názov pravdivý, zatiaľ nevieme, ale vieme, že nový Tomb Raider je skutočný. Square Enix ho totiž potvrdil na Twitteri, čím okamžite vyvolal špekulácie, či hru neukáže už dnes večer na odovzdávaní cien Game Awards. Stačí si ale prečítať priložený text a hneď je jasné, že hru tak skoro neuvidíme.

Square Enix totiž vraví, že nechce, aby fanúšikovia čakali na hru zbytočne dlho a preto titul oznámia na veľkom podujatí v roku 2018. Vydanie hry má následovať krátko nato. Žiadne ďalšie detaily o novej hre, jej ohlásení a vydaní poskytnuté neboli a tak môžeme len tipovať, kedy hru uvidíme. Najpravdepodobnejším scenárom sa zdá byť ohlásenie na E3 2018 a vydanie niekedy na jeseň, zrejme v októbri/říjnu alebo novembri/listopadu.

Tomb Raider 2018 Confirmed

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár