EA údajne pripravuje Battlefield: Bad Company 3 vo Vietname

Battlefield Bad Company 2
Electronic Arts spravili pred rokom zaplnili ozajstnú dieru na trhu, keď sa vrátili do histórie a predstavili Battlefield 1 v prvej svetovej vojne. Po mnohých futuristických strieľačkách sa na trh dostal skutočný komerčný fenomén, ktorý zanechal konkurenčné Call of Duty v prachu. Krok späť sa EA vyplatil a vyzerá to, že to chce EA skúsiť znovu.

Na internete sa totiž objavila nová špekulácia, podľa ktorej by sme sa mali budúci rok dočkať Battlefield: Bad Company 3. Electronic Arts by tak po rokoch konečne vypočuli priania hráčov, ktorí neustále túžili po tejto hre. Na hre, pochopiteľne, robí DICE, ktoré malo doteraz plné ruky práce so Star Wars: Battlefront 2 a s dodatkami do Battlefieldu 1.

Najnovší diel by mal byť zasadený do vojny vo Vietname, ktorej sme sa účastnili už vo veľkom príbehovom datadisku pre Bad Company 2. Leaker upozorňuje, že príbehová línia nemusí nutne zodpovedať realite a môže byť skôr vývojárskou predstavou o tomto konflikte. Už tradične v hre nebude chýbať ani multiplayer, ktorý ponúkne tradičné režimy Conquest, Rush, Operations, Domination a Team Deathmatch, ako aj nový 5v5 režim na spôsob Squad Obliteration.

Mapy však budú menšie a skôr budú zamerané na súboj na blízko, než na obrovskú vojnu plnú tankov, stíhačiek a ďalších strojov. Napriek tomu sa majú v hre objaviť tanky, helikoptéry a pancierované vozidlá zo 60-tych rokov. Úprava zbraní sa inšpiruje Battlefieldom 4. Samozrejmosťou tiež budú triedy Engineer, Recon, Assault a Support.

Únik sa nevyhol ani téme mikrotransakcií. Zdá sa, že udalosti posledných dní donútili EA poriadne sa zamyslieť nad budúcnosťou a hra ponúkne menej mikrotransakcií, než je u EA zvykom. Dokonca nie je vylúčené ani, že v hre žiadne nebudú. Hra bude predstavená na E3 2018.

via MP1st

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Danny píše:

    Snad to bude mit tak dobrou kampaň jako BC 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *