Kingdom Come: Deliverance pobeží v 1440p na Xbox One X

Kingdom Come Deliverance
Warhorse už pomaly finišujú vývoj Kingdom Come: Deliverance a pretože už skôr potvrdili podporu powerhouse konzol, teraz k tejto podpore priniesli nové informácie.

Kingdom Come: Deliverance má totiž už dlhší čas uvedenú podporu pre Xbox One X. Teraz už ale vieme, že vývojári sa snažia vytrieskať z konzoly maximum. Výsledkom toho je, že si na 6-teraflopovom škorpiónovi vychutnáme stredoveké Česko v 1440p rozlíšení. Nie je to síce natívne 4K, ale veľmi to nevadí. Nárast vizuálnej kvality bude pozorovateľný aj pri 2K rozlíšení. Zážitok pomôžu zdokonaliť ešte lepšie a väčšie množstvo vizuálnych efektov. Zahŕňajú globálne svetlo na najvyššej úrovni, lepšie tiene, vylepšené osvetlenie a vyššia LOD vzdialenosť oproti základnej konzole.

HDR ale podporované nebude, CryEngine 3.8.6 ho totiž nepodporuje. Framerate je takisto zrejme stabilizovaný na 30fps, ale ktovie, možno nás Kingdom Come: Deliverance prekvapí 60-kou. Štúdio totiž framerate nešpecifikovalo. Čo sa podpory PS4 Pro týka, tu hra beží v 1080p rozlíšení a oproti Xbox One X bude mať o trochu horšiu simuláciu častíc a globálne svetlo. Na základných konzolách hra beží v 900p.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Už se těším. Mám objednáno.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *