Microsoft už začína predávať nový Xbox Wireless Adapter

Pol roka po ohlásení a plánovanom vydaní Microsoft začína predávať svoj nový Xbox Wireless Adapter. Nová verzia bezdrôtového adaptéru pre PC poteší hlavne miniatúrnymi rozmermi, za ktoré sa už xboxer nemusí hanbiť.

Pôvodná verzia bola totiž gigantická, rozmermi pripomínala externé SSD alebo JoyCon od Nintenda Switch. No veď uvidíte ho na fotke nižšie v článku. Nový Xbox Wireless Adapter je však o 66% menší, takže už pripomína rozmery štandardného USB. Oproti pôvodnej verzii z roku 2015 už nepodporuje Windows 7 ani 8.1, ale len nový Windows 10. Po stránke kompatibility ale naďalej umožňuje pripojiť 8 rôznych zariadení vrátane bezdrôtových ovládačov a headsetov. Adaptér je už teraz k dispozícii v americkom Microsoft Store a postupne sa tak začne objavovať aj v ďalších kútoch sveta, vrátane Slovenska a Českej Republiky. Cenovo vychádza na 25€.

Xbox Wireless Adapter 2015

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. Martinedo píše:

    No parada. S tym pripojenim cez Bluetooth to bola niekedy smrť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *