State of Decay 2 sa pripomína novými screenshotmi

State of Decay 2
Microsoft má dnes plné ruky práce so Sea of Thieves, nezabúda však ani na ďalšie hry, ktoré tento rok plánuje vydať. Jednou z nich je aj State of Decay 2.

Pôvodne arkádová hra sa tento rok dočká plnohodnotného AAA pokračovania, ktoré si prešlo mnohými inováciami, ku ktorým patrí zameranie sa na online. State of Decay 2 je prioritne online hra, ktorá ale bude ponúkať questy a aký-taký príbeh v zombifikovanom svete. V hre taktiež pri vydaní uvidíme tri mapy, pričom ďalšie budú pridávané zadarmo formou patchov.

State of Decay 2 Windows 2018

K tomu podporuje Play Anywhere a crossplay medzi Xbox One a Windows 10, takže o hernú základňu je postarané. A ako bonus, vyzerá to, že hra vyjde aj v samostatnej krabicovej verzii pre PC, podobne ako to bolo aj v prípade Halo Wars 2. Na druhú stranu, táto počítačová kópia vyžadovala povinne Windows 10 a kód, ktorý si hráči zapísali do Windows Store, podporoval Play Anywhere – čiže dva v jednom za výhodnejšiu cenu. Bude to tak aj pri State of Decay 2? Uvidíme.

Doteraz sme o „uvidíme“ mohli hovoriť aj o nových informáciách k hre. Microsoft sa o nej vyjadroval len sporadicky a sľuboval, že čoskoro dostaneme bližšie informácie. Lenže to bolo pred mesiacom. Vývojári z Undead Labs však nezabudli, že o svojej hre treba informovať a tak zverejnili dvojicu nových screenshotov, ktoré nám dávajú dôvod na radosť. Ukazujú totiž lepšiu grafiku oproti Gamescomu 2017, takže vidíme, že hra je v aktívnom vývoji a na dobrej ceste. Teasujú tiež možnosť rozbíjania okien, ktorá hrá v State of Decay dôležitú rolu. A tiež upozorňujú, že nech je svet akokoľvek krásny, netreba sa nechať opiť krásou – nebezpečenstvo číha všade.

State of Decay 2 Cemetery 2018

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár