Čaká nás remaster Modern Warfare 2?

Call of Duty Modern Warfare 2
Séria Modern Warfare je jednoducho moc dobrá na to, aby bola v spätnej kompatibilite. A preto musí vyjsť ako remaster, myslí si Activision.

Po tom, ako sa Activision rozhodol predminulý rok vydať remaster Call of Duty: Modern Warfare, chystá spraviť to isté s jeho pokračovaním. Samotný remaster mal celkom komplikovaný launch a bolo z neho cítiť, že Activisionu išlo v prvom rade o to, aby sa mu zaplatil vývoj Infinite Warfare, ktoré sa zapísalo do dejín s historicky najslabšie hodnoteným videom na YouTube. Hra tak bola spočiatku dostupná iba v špeciálnej Legacy edícií Infinite Warfare, kde na to, aby ju hráči mohli hrať, museli mať originálny disk od Infinite Warfare. Zmenilo sa to až zhruba o pol roka neskôr, kedy Modern Warfare Remastered vyšlo samostatne.

Zdá sa však, že Activision chystá spraviť podobnú vec znovu – teraz zrejme vydá Modern Warfare 2 Remastered. Malo by však vyjsť nezávisle od Black Ops IIII. Naznačuje tomu (opäť) listing na Amazone, tentoraz na talianskom. Listing bol už síce v krátkom čase odstránený, ale už sa nestihol vyhnúť úniku. Informácie potom vravia, že remaster Modern Warfare 2 má vyjsť už 30. apríla/dubna na Xbox One a PS4 za mimoriadne atraktívnu cenu – 19,99€. Je však možné, že tu bude nejaký zádrhel, ako napríklad absentujúce mapy do multiplayeru, ktoré budú predávané zvlášť.

Modern Warfare 2 Remastered

via IGN

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár