Rainbow Six Siege má 30 miliónov hráčov

Rainbow Six Siege 30 Million Players
Začína sa tretí rok Rainbow Six Siege a s ním hra oslavuje nielen tretie narodeniny, ale aj ďalší významný míľnik.

Ubisoft totiž oznámil, že Rainbow Six Siege už má 30 miliónov registrovaných hráčov a to práve v čase, kedy začína prvá sezóna tretieho roka. Sezóna začala ešte minulý mesiac a tvorili ju dve veľké udalosti – Operation Chimera, teda aktualizácia, ktorá priniesla do hry operátorov Liona a Finku, novú mapu mesta City of Truth or Consequences v Novom Mexiku a mimozemskú inváziu v podobe eventu Outbreak. Ten trval do 3. apríla/dubna.

Od svojho vydania sa Rainbow Six Siege aj napriek počiatočnej kritike stalo mimoriadne populárnou strieľačkou. Už počas tohtoročného 2018 Six Invitational eSports eventu si stream naladilo 321 000 rôznych divákov, ktorí dokopy napozerali 6,2 milióna hodín videa. Do budúcnosti plánuje Ubisoft rozširovať hru o ďalších operátorov, pričom v pláne ich je pridať až 100. Pribúdať budú v nasledujúcich rokoch formou updatov. Dostupní budú ako odomknuteľné postavy, no držitelia Season Passov ich získajú okamžite.

„V mene celého tímu sa chcem poďakovať každému členovi našej diverzifikovanej, globálnej komunity za ich podporu našej hre. Naši hráči sú najcennejším prvkom hry. Za posledné tri roky sme sa usilovali vytvoriť solídnu komunitu postavenú na transparentnosti popri tom, ako hráme a vyvíjame neustále sa expandujúci svet Rainbow Six Siege. Sme nesmierne poctení dosiahnutím tohto míľniku a budeme pokračovať v tom, aby sme si dokázali získať každého nového hráča, ktorý sa rozhodne hrať,“ povedal brand director Alexandre Remy.

 

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *