Rockstar ohlásil GTA V: Premium Online Edition za 85€

GTA V
Čakali sme, že Rockstar predstaví GTA V: Premium Edition. Nečakali sme však, s akou aroganciou to spraví.

Rockstar Games totiž nadviazali na dávnejší leak prémiovej edície GTA V a ohlásili ju s menšou zmenou. Oznámili totiž Grand Theft Auto V: Premium Online Edition. Presne ako sa dalo čakať, Rockstar sa ani len neunúval zaviesť podporu pre Xbox One X alebo PS4 Pro a jednoducho sa rozhodol vydať hru so všetkými doposiaľ vydanými DLC a bonusom do GTA Online. Ten je rozdelený na dve časti. V prvom rade ho tvorí Criminal Enterprise Starter Pack, teda balíček, ktorý začínajúcim hráčom urýchli postup tak, že ponúkne hráčom obsah v hodnote 10 000 000 GTA$. K tomu je pridaný bonus 1 000 000 GTA$, aby si mohli kúpiť aj iné veci v hre.

Problém však možno nie je ani v tom, čo obsahuje hra, ako to, koľko stojí. Rockstar sa totiž rozhodol predávať 5 rokov starú hru za 85€ na konzolách a 90€ na PC. Prvýkrát po dlhej dobe je tak hra drahšia na PC, než na konzolách. Navyše hovoríme o 5 rokov starej hre, ktorá nedostala sľubované príbehové rozšírenie a Rockstar naďalej rozširoval už len multiplayer. Tu navyše ryžoval na mikrotransakciách, ktoré, zdá sa, majú obrovskú popularitu.

Nutno tiež zdôrazniť, že hra má na PC dostupné 4K nastavenia od vydania.

Grand Theft Auto V: Premium Edition
Grand Theft Auto V: Premium Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *