Kingdom Hearts III pobeží v 60fps na Xbox One X

Kingdom Hearts 3
Dlho vyvíjaná a nedostatočne odinformovaná, to je hra Kingdom Hearts III od Square Enix. Po dlhoročnom vývoji by mal titul spájajúci svety Final Fantasy a Disney konečne vyjsť túto jeseň/podzim. A teraz dokonca aj na Xbox One!

Práve vydanie hry na Xbox One je pre mnohých fanúšikov série príjemným prekvapením. Všetky predošlé hry boli dostupné iba pre PlayStation a Nintendo a tak je tretia epizóda vôbec prvou, ktorá zamieri na Xbox. A to hneď vo veľkom štýle. Square Enix pred pár dňami organizoval mediálny event, na ktorom odprezentoval hru viacerým zahraničným médiám. Zaujímavosťou pritom je, že hru prezentovali na Xbox One X, kde bežala v 60fps.

Vzhľadom ku vzťahu medzi Square a japonskými výrobcami konzol je prekvapivé (i keď, možno je to práve výkonom), že Square prezentovalo hru na najvýkonnejšom železe na trhu. Za zmienku stojí, že v tejto chvíli nie sú dostupné žiadne informácie o tom, ako hra beží a vyzerá na ostatných konzolách – Xbox One a One S, PS4 a PS4 Pro. Je zrejmé, že viac informácií k tomu sa dozvieme v najbližších dňoch, prípadne v čase E3.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *