Crash Bandicoot N.Sane Trilogy dostane zrejme nový bonusový level na Xbox One

Čakať na Crasha sa oplatí. Aspoň podľa toho, čo na svojej stránke uviedol renomovaný brazílsky predajca Saraiva, by sme sa mohli dočkať nového bonusového levelu.

Zmienky o bonusovom leveli Future Tense sa objavili len na obale od Xbox One verzie hry, vďaka čomu v tejto chvíli nie je jasné, či je exkluzívny alebo nie. Každopádne marketingová dohoda na Crasha u Sony už skončila a tak je pokojne možné, že si Microsoft priplatil za určitú formu časovej exkluzivity k bonusovému obsahu. V prípade potvrdenia by sme tak mali v hre až dva bonusové levely.

Tým druhým je Stormy Ascent, ktorý vyšiel na PS4 v čase vydania hry ako bonusové DLC. Malo ísť o doposiaľ najťažší level, ktorý bol v pláne ešte pre pôvodnú hru. Bol však taký ťažký, že sa ho vývojári z Naughty Dog rozhodli odstrániť. Naopak, jeho remake od Vicarious Visions mal úspech hlavne u streamerov a rôznych súťaživých hráčov.

Predajca medzičasom kompletne odstránil zmienky o iných verziách Crasha Bandicoota než tej, ktorá je dostupná teraz pre PS4.

Crash Bandicoot Future Tense Xbox One

via Reddit

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *