Dead or Alive 6 vyjde už budúci rok na Xbox One

Dead or Alive 5 Last Round
Koei Tecmo si dáva s niektorými ohláseniami naozaj na čas. Ale možno to ani nevadí, ak povážime, že Dead or Alive 5: Last Round jeho fanúšikom na dlhú dobu stačilo. Istotne aj preto, že tvorcovia postavili celú DLC politiku na sporo odetých bojovníčkach.

Z prvého traileru na Dead or Alive 6 to ale nevyzerá, že by tvorcovia zachovali takúto stratégiu. V traileri je to skôr o mixe historicky pôsobiacich a moderných pouličných súbojov, pričom v ňom môžeme vidieť postavy ako Kasumi, Jann Lee, Hayabusa, Zack, Helenu, Hayate a jednu novú postavu. Taktiež vidíme v traileri možnosť interagovania s arénou, teda vec, ktorá je pre túto sériu tak typická, ako Fatality pre Mortal Kombat. Za zmienku ale stojí, že bude možné interagovať aj s divákmi, teda aspoň v traileri.

Na záver sa dozvedáme, že Dead or Alive 6 vychádza začiatkom roka 2019, teda neuveriteľného šesť a pol roka po vydaní predošlého dielu. Ten vyšiel v septembri/září 2012 ešte na Xbox 360 a PS3 a v roku 2015 sa dočkal remastru Last Round pre súčasné konzoly.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *