Treyarch myslí ekologicky, Black Ops 4 recykluje 5 máp

Black Ops 4 Recycle
Recyklácia je ten správny spôsob, ako sa odvďačiť Matke prírode za to, že nám slúži a podáva každý deň pomocnú ruku. Problém však je, keď si recykláciu vezmete k srdcu aj tam, kde to nie je dvakrát prospešné. Napríklad, ak ako vývojár recyklujete predošlú tvorbu a predávate ju znovu za 60 dolárov.

Presne to je prípad Call of Duty: Black Ops 4, ktoré v nás zanechalo prekvapivo lepší prvý dojem, než Battlefield V. A to hovoríme ako fanúšikovia BF! To sa už ale zakrátko zmenilo. V čerstvom livestreame na Twitchi tvorcovia prezentovali novú mapu Frequency v čínskej provincii Hunan. Tá sa radí medzi najľudnatejšie v krajine, no vyznačuje sa ešte jednou dominantou: prírodným skalným útvarom Wu-ling-jüan. A práve tam sa nachádza stredisko poprepájané úzkymi mostami. Niet preto divu, že sa tu bude bojovať prakticky len z blízka.

Jedná sa o štvrtú novú potvrdenú mapu do Black Ops 4. Nutno dodať, že novú, pretože už o chvíľu sa nadšenie zmení. Totiž, máp máme potvrdených dokopy 9, ale 5 je recyklovaných z prvých dvoch dielov Black Ops. Z prvej časti to budú mapy Firing Range, Jungle a Summit, zatiaľ čo z BO2 si hra prevezme mapu Slums. Tvorcovia ale vraiva, že by si mapy mali prejsť vizuálnym upgradom. Tak len dúfame, že to bude poriadny upgrade a nie len remaster. Ozaj a piatou mapou, ktorá ale vyjde neskôr po vydaní hry, je Nuketown.

Čisto multiplayerové Call of Duty: Black Ops 4 s režimami Multiplayer, Zombies a Blackout (Battle Royale) vychádza 12. októbra/října.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *