Rocksteady údajne predstaví svoju novú hru v prvom štvrťroku 2019

Batman Arkham Knight
Už dlhšie vieme, že štúdio Rocksteady pracuje na novej hre a tá môže byť podľa čerstvo uverejnenej ponuky vydaná až na next-gen konzoly. To ale neznamená, že hru neuvidíme skôr.

Publicista na voľnej nohe, Hasan Ali Almaci, s odvolaním na svoje zdroje prehlásil, že štúdio môže predstaviť nový projekt v prvom štvrťroku 2019, ak vývoj hry splní stanovené mílniky. Potenciálne by hra, ktorú vydá Warner Bros. a na ktorej sa pravdepodobne do určitej miery podieľajú DC Comics, mohla byť ohlásená do marca/března. Alternatívne sa objavuje možnosť ohlásenia na E3, kde by podľa skoršej špekulácie mohla byť predstavená počas E3 konferencie Microsoftu.

Podľa toho, čo sa vravelo skôr, môže ísť o Superman hru, no veci sa môžu mať aj inak. Zvažuje sa však aj uplatnenie Games-as-a-Service modelu, zatiaľ bez detailov.

via GearNuke

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *