Steep sa už čoskoro rozšíri o adrenalínové závody X Games a ďalšie novinky

Steep X Games Pass
O adrenalínových športoch Steep od Ubisoftu sme počuli naposledy minulý mesiac, aj to len v súvislosti so zrušenou verziou pre Switch. Ubisoft sa hre nevenoval ani na E3 a zdalo sa, že už pomaly pracuje na druhej časti. Omyl.

Ubisoft práve nečakane oznámil vydanie Steep: X Games expanzie, ktorá vychádza už budúci mesiac. Expanzia nás zavedie do X Games Dediny na Aljaške, kde nás už po vzore olympijskej expanzie čakajú oficiálne disciplíny ako Big Air, SuperPipe a Slopestyle. Jedná sa o trojicu disciplín, v ktorých snowboarderi môžu závodiť v rámci každoročných šampionátov X Games. Za dokončenie týchto špeciálnych eventov hráči dostanú za odmenu prístup k širokej ponuke Freestyle výzev, v ktorých môžu súperiť proti ostatným a zabojovať tak o prvenstvo v rebríčkoch.

To ale nie je všetko. Ubisoft totiž oznámil druhú expanziu, 90’s DLC Pack, ktorý vráti hráčov do 90-tych rokov, aspoň čo sa fotografie týka. K dispozícii bude od decembra/prosince špeciálny filter, s ktorý bude Steep vyzerať, akoby sa odohrával skoro pred 30 rokmi. Ale ani to ešte nie je všetko. V januári/lednu sa dočkáme Rocket Wings DLC, ktoré pridá hráčom tryskový wingsuit a s ním aj sériu nových výzev v oblakoch.

Trojica balíčkov bude dostupná samostatne, pričom X Games expanzia vychádza 30. októbra/října, 90’s DLC 4. decembra/prosince a Rocket Wings DLC 10. januára/ledna 2019. Noví hráči si budú môcť zaobstarať ešte Steep X Games Gold Edition, ktorý okrem lnej hry obsahuje aj X Games Pass, Season Pass s dodatkami Extreme Pack, Winterfest, Adrenaline Pack, bonusové lístky na helikoptéru a 10 000 kreditov do Steepu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár