Red Dead Redemption 2 vyžaduje minimálne 105GB na PS4

Red Dead Redemption 2
Sony v rámci marketingu oznámilo bundle PS4 Pro s Red Dead Redemption 2, ktorý odhalil hneď niekoľko noviniek. V prvom rade potvrdil, že na platformu vyjde určitý DLC obsah s časovým predstihom, podobne ako tomu bolo pri predošlej časti na Xbox 360.

Druhá zásadná informácia, ktorú nájdeme na oficiálnej krabici hry s konzolou, je veľkosť hry na PS4 Pro. Krabica totiž obsahuje zmienku o tom, že hra bude vyžadovať až 105GB voľného miesta na konzole a keďže sa ráta s dodatočnými vylepšeniami pre Xbox One X (vrátane rozlíšenia), môžeme čakať, že hra bude na najvýkonnejšej konzole súčasnosti ešte väčšia, než doposiaľ. Treba tiež poznamenať, že táto kapacita ešte nezahŕňa Day One Patch ani dodatočné DLC.

Krabica tiež potvrdzuje, že vybraný DLC obsah do Red Dead Online bude dostupný s 30-dňovou exkluzivitou na PS4. Našťastie sa tak stretávame so scenárom, aký platí u Call of Duty alebo Watch_Dogs 2, a nie ako Destiny, kde exkluzivita na vybraný obsah končila až s vydaním Destiny 2. O Red Dead Online sa tiež dozvedáme, že servery podporujú kapacitu do 32 hráčov.

Red Dead Redemption 2 PS4 Pro Bundle

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *