Microsoft ohlásil novú hru Minecraft: Dungeons, debutuje na PC v roku 2019

Minecraft Dungeons
Microsoft odštartoval tohtoročný Minecon ohlásením novej hry. Po dvoch epizodických tituloch nás čaká celkom nová akčná adventúra Minecraft: Dungeons.

Ako už zo sprievodného traileru vyplýva, pôjde o dungeon crawler s prvkami kooperácie pre štyroch hráčov. Titul je pritom inšpirovaný klasickými titulmi, ku ktorým sa hodí v podstate aj po grafickej stránke. Tá je totiž rovnaká ako v základnej hre Minecraft. Hráči budú môcť v jednotlivých leveloch hľadať nové zbrane a itemy a narazia aj na úplné novinky, ktoré sa ešte v základnej hre neobjavili. S týmito vychytávkami hráči budú môcť bojovať proti množstvu nových a nepríjemných mobov, ako aj proti bossom, ktorých bude v hre neúrekom. Navštívite kaňony, bažiny a bane, a to všetko na ceste za záchranou dedinčanov od zlého Arch-Illagera.

Minecraft: Dungeons vychádza v roku 2019 na PC, očakávame však aj vydanie na ďalšie platformy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Jak to tak vypadá, tak super duper grafika je v řiti…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *