LucidSound predstavuje nový headset LS35X s podporou Dolby Atmos

LucidSound LS35X
Výrobca headsetov LucidSound ohlásil nový prírastok do svojho portfólia, určený priamo pre xboxerov. Jedná sa o nový bezdrôtový headset pre Xbox One, s ktorým si naplno vychutnáte slúchadlové verzie Dolby Atmos a Windows Sonic.

LucidSound LS35X Wireless Gaming Headset je priamo prispôsobený pre Xbox s podporou prakticky všetkých vychytávok, ktoré konzola od Microsoftu podporuje. Samozrejmosťou je teda už vyššie spomenutá podpora pre Dolby Atmos™, novú technológiu priestorového zvuku, ktorú sme si priblížili v samostatnom príspevku. Takisto je však podporovaná aj technológia Windows Sonic, ktorá je dostupná priamo na Xboxe a vylepšuje priestorový zvuk Surround Sound tak, aby ste aj cez headset vedeli s presnosťou určiť, odkiaľ sa blíži nepriateľ.

Veľkou výhodou LS35X je tiež podpora Xbox Wireless, vďaka čomu headset nevyžaduje žiadne zložité nastavovanie a dokonca ani nepotrebujete na používanie káble či dokovaciu stanicu napojenú do konzoly cez USB port. Na prenos totiž využíva rozhranie, ktoré používajú aj bezdrôtové ovládače pre Xbox One. Vďaka tomu je aj párovanie záležitosťou pár sekúnd, keďže stačí stlačiť párovacie tlačidlo na headsete a Xboxe. K tomu sa vám bude v menu konzoly objavovať aj stav nabitia a pripojenia. Headset k tomu sľubuje 15 hodín výdrže na jedno nabitie.

Po dizajnovej stránke môžu hráči očakávať dvojicu 50mm driverov prispôsobených priamo pre potreby hráčov, ukryté v oválnych ušniciach z pamäťovej peny. Výsledkom je jednak príjemné používanie a jednak fakt, že si aj po dlhodobom hraní zachovajú svoj tvar. Ušnice sú spojené kovovým rámom s flexibilnou koľajničkou pre prispôsobenie veľkosti. Zaujímavosťou je, že headset má pokročilý duálny mikrofón so systémom monitorovania, ako aj inovatívne ovládanie. Na to, aby ste zmenili hlasitosť, toži stačí pootočiť ušnicou.

Headset je odteraz dostupný na trhu s celosvetovou dostupnosťou.

LucidSound LS35X

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. Rado píše:

    slúchátká oznámené pred rokom, konečne prídu???? tak uvidíme či budú stáť zato.

  2. Rado píše:

    ešte či sa niekedy objavia aj na našom trhu.

  3. Harbi píše:

    Cena ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *