Battlefield V sa dočká režimu Battle Royale až v roku 2019

Battlefield V
Môžete byť akokoľvek veľkým fanúšikom Battlefieldu, ale to, čo DICE predvádza s najnovším pokračovaním, nemožno nazvať ináč, než zlým vtipom. S blížiacou sa jeseňou/podzimem totiž EA oznámila odklad a postupne začala ohlasovať, že hra vlastne toho veľa na začiatku neponúkne. A bude horšie.

Electronic Arts totiž odhalili, že režim Battle Royale bude dostupný až v roku 2019. Konkrétne je naplánovaný v tretej “kapitole” Trials of Fire updatov, ktorá nesie meno Trial by Fire. Táto bude zameraná predovšetkým na režim Firestorm, v ktorom sa hráči rozdelia do štyroch tímov po 16 hráčoch. Hráči budú spoločne bojovať za víťazstvo svojho tímu na mape, ktorá sa postupne zmenšuje vďaka neúprosným plameňom. DICE a Criterion sľubujú, že režim bude zahŕňať okrem tímového hrania aj všetko to, čo je pre Battlefield typické, vrátane vozidiel a deštrukcie. Ďalšou novinkou bude mapa na Kréte, kde budú na Spojencov útočiť Fašisti.

Dtuhá vlna updatov s názvom Lightning Strikes trvá od januára/ledna do marca/března 2019 a hráči v nej môžu očakávať režim Combined Arms so sériou dynamických co-op misií na niekoľkých mapách proti AI. Taktiež sa do hry vráti režim Rush v prerobenej podobe. Namiesto MCOM staníc pribudnú bomby a tiež sa vráti režim Squad Contest pre 16 hráčov. Ako to teda vyzerá, tak práve v prvom štvrťroku budúceho roka sa Battlefield V rozšíri o obsah, ktorý bol v predošlých hrách dostupný už pri vydaní.

Najbližšie k vydaniu má updatová vlna Overture na začiatku decembra/prosince. Prinesie do hry novú mapu Panzerstorm zameraná predovšetkým na tanky. Konkrétne tu budú nemecké tanky útočiť na spojeneckú defenzívu. Taktiež bude obsahovať piatu a zároveň poslednú príbehovú kampaň režimu War Stories. The Last Tiger nám priblíži jeden tím tanku Tiger, ktorý sa začne zaujímať o správnosť ideológie, kvôli ktorej sú teraz na bojisku. Taktiež pribudne do hry Practice Range, teda tréningová zóna, kde sa môžu hráči vyskillovať v streľbe, jazdení aj lietaní. Taktiež pribudne customizácia vozidiel, teda tankov a lietadiel. Finálnym prírastkom tejto prvej aktualizácie budú týždenné eventy a odmeny.

Battlefield V Roadmap

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár