Xbox Game DVR zdvojnásobilo kapacitu a mení pravidlá používania

Game DVR
Zrejme nikomu po vydaní Xbox One X netrvalo dlho, než zaplnil celé svoje Game DVR úložisko. Microsoft si našťastie uvedomil, že z dlhodobého hľadiska je úložisko Game DVR v nevýhodnej pozícii a preto došlo k rozhodnutiu zdvojnásobiť kapacitu.

Microsoft oznámil, že odteraz je k dispozícii dvojnásobok miesta na screenshoty a videá. Došlo však aj k ďalším významným zmenám. Platí, že klipy staršie ako 90 dní bez žiadnych videní budú automaticky vymazané, zatiaľ čo nové klipy budú zmazané do 30 dní, ak nezískajú žiadne zhliadnutia. Microsoft preto umožňuje ľuďom nahrávať klipy z Xbox Live do OneDrive.

Klipy sa tiež dajú stiahnuť do PC pomocou aplikácie Xbox App alebo priamo z OneDrive priečinku či aplikácie, ak používate napríklad Mac alebo mobilné zariadenia. Nakoniec je tu možnosť priamo ukladať klipy a screenshoty na externý disk. Microsoft dodáva, že tieto klipy a screeny sa nedajú nahrať na Xbox Live.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *