Companion aplikácia pre RDR2 obsahuje zmienky o PC verzii

Red Dead Redemption 2
Rockstar nepotvrdil, ani nevylúčil vydanie Red Dead Redemption 2 na PC, ale sprievodná mobilná aplikácia to mohla spraviť zaň. Jeden z užívateľov fóra GTAForums v nej totiž našiel zmienky o grafických nastaveniach, ktoré sú typické pre PC verzie hier.

Grafické nastavenia ukryté v kóde mobilnej aplikácie obsahujú zmienky o možnosti úpravy rôznych vizuálnych aspektov hry. To by však ešte nič neznamenalo, konieckoncov zmienky o Low až Ultra nastaveniach by mohli byť príznačné aj pre grafické nastavenie hry pre jednotlivé konzoly, ako sú Xbox One/S, PS4/Slim, PS4 Pro a Xbox One X. Kód ale obsahuje zmienky aj o technológii TXAA, ktorá na konzolách nie je podporovaná a vychutnať si ju môžu len hráči na PC. Prítomná je napríklad v počítačovej verzii GTA V.

Ostatné nastavenia tiež zahŕňajú napríklad hustotu zaľudnenia mesta, verziu DirectX, FXAA, kvalitu osvetlenia a tieňov, textúr, intenzitu motion bluru, particle efektov, variabilitu vozidiel, odrazy vody alebo volumetrickú kvalitu. Tiež sa tu nachádza kód, ktorý vyložene hovorí o aktivovaní týchto nastavení v prípade, že hráč hrá PC verziu.

‎RDR2: Companion
‎RDR2: Companion
Developer: Rockstar Games
Price: Free+

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *