Xbox predčasne odhalil dátum vydania Ashen

Ashen
Keď to už vyzeralo, že Xbox už tento rok nedostane žiadnu exkluzivitu, prichádza zmena: Už v najbližších dňoch vyjde Ashen.

Odhalila to reklama, ktorá sa môže objaviť užívateľom na Xbox One. V nej sa uvádza, že Ashen vychádza 7.12.2018, teda už v piatok. Znamenať to teda môže len jedno. Hra sa ukáže na The Game Awards a súčasne dôjde k jej vydaniu na Xbox One a Wndows 10. Titul Ashen od štúdia Aurora44 je vo svojej podstate akčným survivalom s nádychom Dark Souls. Tento nádych majú na svedomí najmä prostredia a veľké príšery, proti ktorým budeme bojovať. Neplatí to ale zrejme o obtiažnosti.

Ashen bude zameraný predovšetkým na pasívny multiplayer. Vo svete bez slnka natrafíme na iných hráčov, s ktorými budeme môcť spoločne bojovať proti zlu, objavovať dungeony alebo dokonca budovať osídlia. Pri tom je dôležité strategické zmýšľanie. Do boja si treba náležite prispôsobiť výbavu a tiež je treba si premyslieť bojovú stratégiu tak, aby ste čo najviac vydržali a ušetrili svoju výdrž čo najviac.

Ashen showing “Available now” on the Xbox store. from xboxone

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Tak na tuhle hru jsem (také) velice zvědavý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *