Vývojári Ashen vysvetľujú, prečo hra vychádza exkluzívne na Xbox

Ashen
Pri tom, že sú hry ako Demon Souls alebo Bloodborne dostupné exkluzívne na PlayStation, je celkom prekvapením, že Xbox dostane exkluzivitu podobného štýlu. Ashen je však vo vývoji len pre PC a Xbox One a vývojári nemajú plán vydať hru na Nintendo Switch ani PlayStation 4.

To je jedna z vecí, ktoré prezradil kreatívny riaditeľ Derek Bradley serveru GamingBolt. Zároveň povedal, že tím Xbox vyjadril projektu veľkú podporu už v roku 2014. “Tím ID@Xbox patril k našim prvým podporovateľom, Alexis Garavaryan nás objavil v roku 2014 a priviedol nás k tímu Xbox. S hrou Ashen sme mierili ku hviezdam a tím Xbox naozaj stál za touto víziou, vďaka čomu nás spomenuli na troch E3 konferenciách za sebou,” prehlásil Bradley.

Ďalej povedal to, že Ashen beží v natívnom 4K rozlíšení na Xbox One X. Zdôraznil však, že sa nejedná o finálne čísla, ale o súčasný stav, pri ktorom hra beží práve v tomto rozlíšení. Pokiaľ ide o framerate, ten je veľkou neznámou, bola by ale škoda, keby hráči nemali aspoň na výber 60fps mód. Potešujúcejšie by pochopiteľne bolo natívne 4K 60fps bez nutnosti nič nastavovať.

via GamingBolt

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *