Blind Squirrel Games môžu pracovať na remastri Mortal Kombat 1-3

Mortal Kombat X
Tri prvé diely Mortal Kombat sa môžu dočkať remastru. Ukazuje sa, že na remastri pre Xbox One, PC, Switch a PS4 môže pracovať štúdio Blind Squirrel Games.

Jedná sa o menšie štúdio, ktoré skôr vypomáha väčším štúdiám so záležitosťami ako je portovanie hier na iné platformy, prípadne pracujú na rôznych súčastiach hier. Zahŕňa to napríklad práce na sériách Borderlands alebo BioShock, ale svoj podieľ mali aj na Sunset Overdrive. Konkrétne tu sa podieľali na UI, vizuálnych efektoch a na funkciách gameplayu.

V novom videu youtuber Doctre81 tvrdí, že našiel niekoľko náznakov toho, že projekt, na ktorom momentálne pracuje štúdio Blind Squirrel Games, je remaster Mortal Kombat 1-3. Na internete majú viacerí programátori popis práce, ktorej sa venovali v štúdiu. Spomínajú pritom prácu na „neohlásenom remastri troch hier z 90-tych rokov“. Zahŕňa to aj zmienky o tom, že remaster beží na Unreal Engine 4, ponúkne hráčske karty, prepojený systém progresie naprieč tromi titulmi alebo balancovanie hry.

via ComicBook

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *