Metro Exodus prezentuje brokovnice v novom traileri

metro: exodus

Metro Exodus sa nám včera večer prezentovalo fantastickým trailerom, ktorý nám ukázal rôznorodosť prostredí, v ktorých sa bude Artyom už o niekoľko dní pohybovať. Zažijeme tu postapokalyptické pustatiny, bažiny, ale aj púšť, ktorá vyzerá ako z Mad Maxa.

4A Games si však prichystali na dnešný deň ďalší trailer, ktorý nám ukazuje pre zmenu jednu fantastickú pomocníčku: brokovnicu. Ak isto viete, zbraň je to praktická, najmä ak sa oproti vám rozbehne zmutovaný poltonový medveď. Hra ponúkne samozrejme obsiahlu customizáciu, takže bude platiť: nie je brokovnica ako brokovnica.

Na výber tak bude A Shot, ktorej broky zničia všetko, čo sa im postaví do cesty, ale nabíja sa pomalšie. Tento nedostatok rieši Double Barrell, ktorou môžete strieľať viac, ale zároveň sa znižuje efektívnosť. Ak si chcete ale spraviť zbraň, ktorú by vám závidel aj Arnie, máte na výber Four Barrels. Áno, štvorhlavňová brokovnica alebo inak, tajný sen Kurta Cobaina.

Spartan Order ponúka automatickú brokovnicu Shambler, kombinujúcu to najlepšie z dosahu a poškodenia v boji na blízko. Je tiež upraviteľná, čo umožňuje redukovať spätný ráz a zlepšuje jej držanie. A tiež si na ňu môžete doplniť zameriavač, ak chcete zvýšiť precíznosť v boji na strednú vzdialenosť, prípadne nábojnicu z Kalašnikova. Prípadne si z nej môžete vytvoriť ultimátne kombo Azbats. A pri ňom už na pohľad vidíte, že s jeho držiteľom sa nedá vyjednávať.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Tak jsem neodolal a koupil…dlouho jsem váhal, vyhýbal se marketingové masáži, četl kontroverze stran přesunu hry ze Steamu do Epic storu. Ale trailer s Arťomovými nočními můrami mně přesvědčil, „zariskoval“ jsem a koupil v předprodeji gold edici.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *